Hakkımızda

Ateş Neon Reklamcılık olarak 1964 yılından bu yana Açıkhava reklamcılığı sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız; Neon, Led aydınlatma, Dijital Baskı, ışıklı ve ışıksız reklam ürünleri üreticisi olmakla beraber, aynı zamanda müşterilerine Ar-ge, tasarım, montaj ve servis süreçlerini de bir arada sunabilmektedir.

İstanbul Okmeydanı’nda bulunan tesisimizde son teknoloji ekipman ve tekniklerle üretilen neon, metal, akrilik, led aydınlatma ve kurumsal kimlik ürünleri için projesel bazda siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Üretim ,sevkiyat ve montaj aşamalarında iş güvenliği ve çevre duyarlılığını öncelik olarak esas alan firmamız hizmet kalitesinden taviz vermeksizin personeline bu konuda aralıksız eğitimler vermekte ve bunları kalite sertifikaları ile desteklemektedir.

Şirket olarak yurtiçi ve yurt dışında bir çok marka ya hizmet vermekteyiz. Avrupa da ki ticari operasyonlarımızı Almanya da bulunan şirketimiz Reklamba Gmbh üzerinden yürütmekteyiz. Bunun dışında Türkiye ve diğer ülkelerdeki ticari operasyonlarımızı ise İstanbul’daki merkezimizden koordine etmekteyiz.

Tarihçemiz

Ateş Neon Reklamcılık

olarak, 1964 yılından bu yana sektöründe lider olmanın verdiği bilgi ve tecrübrmizi, yenilikçi ve teknolojik yatırımlarla birleştirdik.Bugün ise, ISO9001:2000 belgesi ile eğitimli ve deneyimli ekibimizin sahip olduğu son teknoloji ekipmanlarımızla en kaliteli, en hesaplı çözümleri siz müşterilerimizle paylaşmaktayız.

Neon, Cold cathode aydınlatma ve Açıkhava reklam ürünleri üreticisi olan firmamız üretiminde kullandığı malzeme tedarikini ise kendilerini kaliteleri ile dünyaca kanıtlamış firmalardan yapmaktadır.

Ateş Neon Reklamcılık, yurtiçi ve yurtdışında önde gelen kurum ve markaların kurumsal kimlik projelerinde, iç mekan ve dış mekan uygulamalarında hızlı, ekonomik çözümler üretmektedir.

Ateş Neon Reklamcılık, Montaj ve satış sonrası bakım-onarım hizmetlerini, ürünlerine 2 yıl garanti vererek, uzman kadrosu ile yürütmektedir. Bünyesinde bulundurduğu tasarım grubu ile müşterilerinin iç mekan ve dış mekanda kullanabileceği her türlü ürüne özel tasarımlar yapabilmektedir.